​​Refuzohet oferta e parë e Realit për Kante

Futboll 13 Shtator 2019 09:02

Real Madridi ka bërë marrëveshje me Chelsean për mesfushorin, N’Golo Kante.

Nëse “Blutë”, vendosin ta shesin lojtarin, atëherë francezi do të shitet të “Los Blancos”.

Mirëpo, sipas disa spekulimeve oferta e parë e bërë për francezin është refuzuar nga klubi anglez.

Zidane është një fans i madh i francezit dhe dëshiron ta transferojë në “Santiago Bernabeu”.

Nëse dështon transferimi i yllit të United, Paul Pogba, besohet që gjiganti spanjoll do të mundohet ta transferojë yllin e Chelseas.

-->