2 gola, një karton i kuq brenda 7 minutash – ndeshje e ‘çmendur’ në mes Tottenham dhe Liverpool

Futboll 19 Dhjetor 2021 19:15

Janë shënuar edhe dy gola të tjerë në ndeshjen Tottenham Hotspur – Liverpool.

Tottenham dhe Liverpool janë duke prodhuar një nga ndeshjet më interesante të këtij viti në Premier League.

Rezultati aktual është 2:2, me golat e shënuara nga Robertson (70′) dhe Son (74′).

Robertson po ashtu u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 77’, duke lënë Reds tashmë me një lojtar më pak.

Image

GOLAT:

-->