Vidal prezantohet te Barcelona, shikoni fotot e para

Futboll 05 Gusht 2018 23:25

Barcelona dhe Bayern Munich ditë më parë kanë arritur marrëveshje për kilianin Arturo Vidal.

Vidal kishte kërkuar largimin nga Bayern Munich pas tri sezoneve dhe ka firmosur me Barcelonën për 19 milionë euro.

Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Interi në ditët e fundit, por në fund vendosi për Barçën.

Tashmë lojtari është prezantuar te Barcelona derisa i ka realizuar edhe fotot e para. /Insporti.com/

Image may contain: 1 person, playing a sport and beard Image may contain: 1 person, smiling, text Image may contain: 1 person, smiling, standing and beard

-->