A e ndihmoi skandali i FIFA-s kualifikimin e Serbisë në Katar?

Serbia është kualifikuar direkt në Kampionatin Botëror “Katar2022”, duke e fituar grupin pasi mposhti Portugalinë me rezultat 1:2. Kjo fitore e vendosi në pozitën e parë dhe preu biletën për Katar, shkruan Insporti. Megjithatë, në ndeshjen e parë ndërmjet këtyre dy shteteve ndodhi një skandal i madh. Një gol i pastër i Portugalisë nuk u … Continue reading A e ndihmoi skandali i FIFA-s kualifikimin e Serbisë në Katar?