Adidas dhe Real Madrid lansojnë fanellën e re (Foto)

Futboll 01 Mars 2018 14:03

Skuadra e Real Madrid dhe sponsori i tyre i veshjeve sportive Adidas, kanë lansuar fanellën e re në stilin retro të ekipit madrilenë.

Fanella e re, me dizajn dhe stil retro është publikuar në rrjetin social të Real Madrid në Instagram, ku sulmuesi francez Karim Benzema është përzgjedhur si lojtari i parë i “Los Blancos” për të qenë model për këtë risi. /Insporti.com

-->