Adriano po “çmend” internetin, i rrethuar mes femerave dhe luksit

Futboll 17 Mars 2021 07:58

Adriano duket se po frekuenton dy gra njëkohësisht. Lajmi është dhënë nga gazeta Extra.

Pernadori duket se është i përfshirë në një trekëndësh dashurie që po e çon përpara prej disa kohësh.

Victoria Moreira foi noiva de Adriano Imperador por uma semana em 2020

As ex de Adriano: Victoria Moreira foi noiva, Micaela Mesquita, “imperatriz”

Lajmi ka filluar të qarkullojë në orët e fundit dhe po bën xhiron e internetit.

Ish-ylli i Inter-it, sipas Extra, ka një lidhje me Micaela Mesquita, ish-e dashura e tij në 2015-ën, dhe me modelen Victoria Moreira, që është bërë pjesë e jetës së tij nga 2019-ta.

Sipas burimeve braziliane, Adriano po e çon përpara këtë prej rreth 3 muajsh.

-->