Aguero e tepron me këtë gjest ndaj gjyqtares anësore

Futboll 17 Tetor 2020 19:32

Është duke u zhvilluar takimi në mes të Manchester Cityt dhe Arsenalit në kuadër të javës së pestë në Premier Ligën angleze, transmeton Insporti.

Një moment i cili është bërë viral në rrjete social erdhi në minutën e 42-të, ku sulmuesi argjentinas i Manchester Cityt, Sergio Aguero i vendosi dorën në qafë gjyqtares anësore, Sian Massey Ellis, një veprim ky i tepërt që fare lehtë mund të sanksinohej nga gjyqtari kryesor.-->