Aguero humb penalltinë ndaj Chelseat në mënyrë mjaft qesharake

Futboll 08 Maj 2021 19:25

Ka përfunduar pjesa e parë mes Manchester Cityt dhe Chelsea, takim ky që po zhvillohet në kuadër të javës së 35-të të Premier Ligës, shkruan Insporti.

City po avancon me rezultat, me golin e shënuar nga Sterling, teksa pati mundësinë ta dyfishonte epërsinë, por penalltinë e humbi Aguero.

Goditja e lehtë e Agueros i prit nga portieri.

Shihni penalltinë e humbur. /Insporti.com

-->