Aktori i filmave për të rritur: Wanda, seksualisht duhet  të jetë e çmendur

Futboll 19 Korrik 2019 23:37

Wanda Nara është një ndër personazhet më të komentuara në botën e shoubizit. Bashkëshortja e Mauro Icardit, prodhon gjithmonë lajm me deklaratat e saj, apo me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

32-vjeçarja, nënë e 5 fëmijëve, nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj postime “hot”, duke nxjerrë në pah format e saj joshëse.

Ndërkohë së fundmi në një prononcim për programin e radios “La Zanzara”, aktori italian i filmave me pullë të kuqe, Rocco Sifredi, nuk ka nguruar ta cilësojë Wandan si një pornostare të lindur.

Sipas 55-vjeçarit, modelja argjentinase është seksualisht një bombë, teksa kjo sipas tij duket qartazi në çdo postim që Wanda bën.

“Wanda është absolutisht numri 1. Një “pjeshkë” super dhe shumë, shumë argëtuese. Seksualisht duhet të jetë një bombë, duhet të jetë e çmendur. Është gjithnjë transparente. Është një yll i lindur për filmat porno”.

-->