Aktorja e filmave pornografik feston për Liverpoolin në mënyrë të veçantë

Futboll 12 Maj 2019 15:38

Aktorja e filmave pornografik, Tanya Tate, e ka festuar kualifikimin e Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve në mënyrë të veçantë.

Tanya Tate e njohur si tifoze e flaktë e Liverpoolit e ka festuar hyrjen e klubit të saj ët zemrës duke bërë një fotografi me një lind me ngjyrat e Liverpoolit.

Tate e ka bërë një video interesante të cilën e ka postuar në rrjetin social Instagram, teksa shihet e mbuluar me peshqirin e Liverpoolit nga edicioni 2014-15.

Në këtë edicion, ky ekip e fitoi Ligën e Kampionëve.

Ndryshe, sot Liuverpooli mund ta fitojë edhe Premierligën nëse e mposht Wolverhamptonin dhe Manchester City humb ose barazon me Brightonin.

Te Liverpooli aktivizohet edhe futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri.

-->