Alaves – Real Madrid, 11-shet startuese

Futboll 06 Tetor 2018 18:14

Alaves dhe Real Madrid, i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së tyre në La Liga.

Ndeshja që starton në ora 18:30, do të zhvillohet në kuadër të javës së tetë në kampionatin spanjoll.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e të dyja skuadrave: