Alexis Sanchez shënon një gol të jashtëzakonshëm për Kilin

Futboll 01 Shkurt 2022 22:52

Sulmuesi i Interit dhe i kombëtares kiliane, Alexis Sanchez ka shënuar një gol fantastik në ndeshjen që po luhet në kto çaste ndërmjet Bolivi-Kili.

Sanchez shënoi në minutën e 14-të me një goditje dënimi nga një distancë e largët.

Momentalisht ndeshja është në rezultatin 1-1.

/Insporti.com

-->