Anna Falchi mban premtimin, zhvishet pas suksesit të Lazios në Kupë

Futboll 16 Maj 2019 21:31

Fitorja 2-0 ndaj Atalantës, në “Olimpico”, i dhuroi Lazios trofeun e Kupës së Italisë, që është i shtati në historinë e klubit kryeqytetas.

Anna Falchi, e njohur si tifoze bardhekaltër, ka postuar një fotot provokuese në rrjetet sociale, që lë pak vend për imagjinatën, ndërsa komenti është ky:

“Pa fjalë, vetëm lumturi. Mos hiq dorë kurrë. Kjo është dhe do të jetë gjithmonë motoja jonë. Forza Lazio!”/Insporti