Arbenit Xhemajli shënon për Xamax

Futboll 09 Nëntor 2019 20:46

Xamax është duke u përballur me Thun në Superligën zvicerane dhe momentalisht është 2:2.

Një  nga golat për vendësit e ka realizuar reprezentuesi kosovar, Arbenit Xhemajli në minutën e 65.

Xhemajli u gjend bukur në zonë pas goditjes nga këndi dhe arrita ta fus topin në rrjetë.

 

-->