Arbnora Ademaj tregon me cilin aktor do ta bënte një skenë erotike

Futboll 29 Nëntor 2019 20:54

Arbnora Ademaj kohëve të fundit është shndërruar në një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë.

Modelja dhe prezantuesja, e cila një kohë ishte edhe prezantuese e sportit,  fundmi edhe aktore, e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, është përballur me shumë sfida interesante.

Në pyetjen se me cilin aktor do të bënte një skenë erotike, ajo nuk hezitoi aspak që t’i përgjigjej pyetjes. “Do e bëja me Leonardo Di Caprio”, ishte përgjigjja e saj.

Duket se aktori DiCaprio është i preferuari edhe i prezantueses Ademaj, përzgjedhje kjo që do bëhej nga shumë femra të tjera.

Arbnora Ademaj mori vëmendje me paraqitjen atraktive në takimin e “Çënarit” me Ministrin Gashi.

-->