Armend Thaqi flet për mundësinë e transferimit jashtë Kosovës

Nations League 24 Dhjetor 2018 20:11

Mbrojtësi i Prishtinës, Armend Thaqi është i ftuar në emisionin 90Plus në Radio Prishtina dhe Zëri TV.

Ai ka thënë se nëse vjen mundësia për t’u transferuar jashtë do ta mendojë.

“Mbetet të shihet. Normalisht nëse vjen mundësia do ta mendoj, atje është qëllimi im”, u shpreh Thaqi.

Ai më herët ka qenë pjesë e Përfaqësueses së Kosovës.

Thaqi është pjesë e skuadrës së Gjilanit. /Insporti.com/