Arsenal – Everton, formacionet zyrtare

Futboll 23 Shkurt 2020 16:46

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Everton, e vlefshme për javën e 27-të në Premierligë.

Të dyja ekipet e nisën keq fillimin e kampionatit, por me ndërrimin e trajnerëve janë kthyer në garë për t’u futur në pozitat që të dërgojnë në Evropë.

Ndeshja do të luhet në Emirates, dhe padyshim që do të jetë mjaft interesant.

Sfida nis në orën 17:30, ndërsa më poshtë formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.

Arsenal

Everton

-->