Arsenal-Man United: Formacionet zyrtare

Futboll 10 Mars 2019 16:31

Arsenali pret në shtëpi Manchester Unitedin në ndeshjen kryesore të javës së 30-të në Premier League.

“Topçinjtë” aktualisht pozicionohen në vendin e 5-të me 57 pikë, një më pak se Man United në të katërtin.

Kjo përballje është shumë e rëndësishme për të dy skuadrat dhe aspiratat e tyre për top katërshe.

Ndeshja fillon nga ora 17:30.

Më poshtë, formacionet zyrtare:

Arsenali:

Manchester United:

-->