Arsenal – West Brom, formacionet zyrtare

Futboll 09 Maj 2021 19:18

Arsenal pret skuadrën e cila pozicionohet në fund të tabeles West Bromin, në kuadër të xhiros së  35-të në Premierligë.

“Topçinjtë” kërkojnë vetëm fitoren që të ngritën në tabelë dhe ëndërrojnë të përfundojnë në top shtatë për të siguruar pjesëmarrjen në Evropë.

Ndërsa, West Brom me shumë gjasa do bie nga liga, andaj do mundohet për befasi.

Formacionet zyrtare:

Image

-->