Arsenali befason me transferin e ri

Futboll 29 Qershor 2019 22:03

Klubi anglez, Arsenal është gati për të bërë ofertën për lojtarin e Crystal Palace, Wilfired Zaha.

Zaha dëshiron të largohet nga Palace dhe Arsenali po presin që ai të transferohet në “Emirates Stadium”.

Sulmuesi 26-vjeçar dëshiron që të luajë për Arsenalin dhe të luajë në Europa Ligë.

Pas humbjes së Aaron Wan-Bissaka i cili u transferua sot në United për 50 milionë euro, ata po kërkojnë 80 milionë euro për Zahan./Insporti.com