Arsenali me një këmbë në finale – shënon golin e dytë

Futboll 09 Maj 2019 22:13

Alexandre Lacazzette ka shënuar në minutën e 50-të për epërsinë 2:1 të Arsenalit në udhëtim te Valencia.

‘Gunners’ tani udhëheqin 5:2 me rezultat të përgjithshëm, dhe janë shumë pranë finales. /Insporti.com/