Arta Nitaj pozon e zhveshur, vë në dukje të pasmet atraktive

Futboll 11 Shtator 2020 11:07

Ish moderatorja e sportit, Arta Nitaj, jo pak herë komentohet për paraqitjet e saj atraktive dhe provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ngacmoi sërish imagjinatën e ndjekësve me disa fotografi atraktive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar ‘topless’ nga mbrapa, duke vënë në pah të pasmet e saj atraktive dhe vijën e trupit.

Nitaj shquhet për linjat e saj trupore, për të cilat ndjek ushtrime me rregull në palestër dhe shpesh i ndan ato me ndjekësit e saj.

-->