Arta Nitaj vazhdon të provokoj nga Dubai – ja çfarë ka bërë tash

Futboll 24 Shkurt 2020 16:35

Padyshim që një femrat më të komentuara është Arta Nitaj, e cila e nisi si aktore për të kaluar në rolin e moderatores së sportit.

Arta njihet me linjat e saj trupore super seksi për të cilat komentohet shumë.

Pas videos duke vallëzuar që bëri xhiron në internet, tash pejania është përkujdesur për diçka tjetër.

Ajo është duke i shijuar pushimet dhe kohën e mirë që po mbizotëron në tokën arabe duke pozuar me bikini.

Arta ka ndarë për ndjekësit e saj disa foto tejet tërheqëse./Insporti.com

-->