Atletico – Barcelona, formacionet zyrtare

Futboll 21 Nëntor 2020 20:12

Sonte do të zhvillohet super sfida spanjolle mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për xhiron e 10-të të La Liga.

Kjo pritet të jetë një ndeshje për të mos u humbur, falë edhe nivelit të të dyja skuadrave këtë sezon.

Luis Suarez, që u transferua te Atletico nga Barca këtë sezon, mungon për shkak se është i infektuar me COVID-19.

Ndeshja fillon në orën 21:00.

Atletico

Barcelona

-->