Babë e bir – kjo është fotoja që ka postuar Rashica me djalin për Fitër Bajram

Kombëtarja 24 Maj 2020 19:31

Milot Rashica ka postuar një foto të bukur me djalin, duke treguar se po e festojnë babë e bir festën e Fitër Bajramit.

Për festën e Bajramit, ylli i Kosovës dhe Werder Bremenit publikoi foto pranë djalit.

Milot Rashica më 19 maj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Belkiz Kera solli në jetë një djalë.

Dyshja vendosën që vogëlushin e sapolindur ta pagëzojnë Tian, ndërsa nuk mungojnë edhe fotot e para të tij,

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, futbollisti uroi përmes një fotografie ku shfaqet pranë djalit, i cili ia bëri këtë festë më ndryshe.

“Përhajr bajrami”, ka shkruar Rashica sipër imazhit, ku pranoi urime nga ndjekësit e tij.

-->