Bale i zhgënjyer, largohet nga intervista

Futboll 26 Qershor 2021 20:55

Kapiteni i Uellsit, Gareth Bale është larguar nga intervsita i zhgënjyer pas ndeshjes ndaj Danimarkës të cilën uellsianët e humbën me rezultat 0-4, shkruan Insporti.

“Jemi të zhgënjyer për rezultatin e këtij takimi, djemtë janë të zhgënjyer shumë”, tha Bale.

“Kur ju kaloni dikë me top dhe ndaleni, është faull dhe sot nuk ndodhi disa herë për ne”, përfundoi Gareth Bale.

Në pyetjen e gazetarit drejtuar atij se a do të paraqitet më për Uellsin, kapiteni u largua nga intervista i dëshpëruar.

Shihni videon:

-->