Bale vendos për skuadrën e re

Futboll 25 Shkurt 2018 10:32

Gareth Bale nuk dëshiron të qëndrojë më te Real Madridi. Uellsiani ka vendosur t’i bashkohet Bayernit të Munichut.

Sipas “Don Balon”, Bale preferon kalimin te Bayerni, para klubeve angleze. Ai ka vendosur të largohet në verë nga Madridi, pasi që në klub do të ketë ndryshime të mëdha në verë dhe pritet që Bale nuk është pjesë e këtyre planeve.

-->