Barazohen shifrat në “Old Trafford” – nuk është Ronaldo, por është Maguire ai që barazon rezultatin për “Djajtë e Kuq”

Futboll 20 Tetor 2021 22:37

Man Utd ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Atalantas.

Manchester Untied ka arritur të barazojë në 2-2  rezultatin ndaj Atalantas.

“Djajtë e Kuq” po luajnë mjaft mirë në pjesën e dytë dhe me plot meritë kanë arritur të barazojnë rezultatin.

Ishte Harry Maguire ai që barazoi gjithçka me golin e tij në min e 75′.

GOLI I MAGUIRE:

-->