Barazon Griezmann për Barcelonën  (VIDEO)

Futboll 25 Gusht 2019 21:47

Barcelona e ka barazuar rezultatin ndaj Real Betisit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e dytë në La Liga.

Autor i këtij barazimi ishte Antoine Griezmann i cili realizoi në minutën e 41-të.

Fillimisht për Betisin kishte shënuar  blerja më e re e klubit, Nabil Fekir një gol të bukur në minutën e 15-të.

Kujtojmë që për Barçën nuk janë duke u paraqitur Messi dhe Suarez për arsye lëndimi.

-->