Barcelona – Arsenal, befasi në “Camp Nou”

Futboll 04 Gusht 2019 21:15

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Barcelonës

Arsenali ka vazhduar formën e mirë në ndeshjet paraseonale.

Këtë ata e kanë treguar edhe kundër Barcelonës sonte ku Aubameyang ka kaluar në epërsi Arsenalin në Nou Camp me rezultat 1-0.

Në minutën e 36-të, Arsenal pasi u asistua nga Ozil u lirua mirë dhe në anën e majtë të portës goditi fuqishëm dhe kaloi Arsenalin në epërsi.

-->