Barcelona ditëve në vijim zyrtarizon superyllin holandez

Futboll 03 Qershor 2021 21:15

Memphis Depay që nga java e ardhshme do të jetë futbollist i Barcelonës, shkruan Insporti.com.

“Sport” raporton që negociatat mes Barcelonës dhe holandezit janë drejt përfundimit.

Depay pritet të nënshkruaj kontratë tre vjeçare me klauzolë të ulët.

Mësohet se sulmuesi ka pranuar ulje të pagës.

-->