Barcelona e bënë për ‘pesë pare’ Realin – ia shënon edhe golin e tretë në “Bernabeu”

Futboll 20 Mars 2022 22:16

Barcelona e ka trefishuar avantazhin kundër Real Madridit.

Pas dy golave në pjesën e parë, nga Aubameyang dhe Araujo, radha i ka ardhur edhe Feran Torresit.

Spanjolli shënoi për 0-3, me të filluar pjesa e dytë e takimit.

GOLI:

-->