Barcelona e siguron yllin e PSG-së

Futboll 24 Dhjetor 2018 18:44

Ylli i skuadrës së Paris-Saint Germain, Adrien Rabiot ka vendosur përfundimisht të transferohet në Barcelonë.

Mesfushori francez ka pasur telashe me stafin teknik, por edhe me tifozët dhe largimi nga Parisi do të ndodh në aftin kalimtar të verës.

Interesim për Rabiotin kanë treguar edhe Chelsea dhe Tottenham nga Premier Liga dhe Juventusi nga Seria A.