Barcelona i bën gati tre “përjashtime”

Futboll 06 Gusht 2019 20:41

Barcelona është e gatshme që t’i shesë tre lojtarë.

Gjiganti spanjoll është duke shpresuar që t’i shesë tre mesfushorë në klubet angleze.

Ivan Rakitiç, Arturo Vidal dhe Rafinha janë të gjithë për shitje, ndërsa Philippe Coutinho nuk po pranon të luajë për ndonjë klub anglez për shkak të besnikërisë që ka për ish klubin e tij, Liverpool.

Ndërkaq, Ivan Rakitic është i kërkuar nga Evertoni dhe Manchester United.

-->