Barcelona në çerekfinale – raporti i ndeshjes dhe notat e lojtarëve

Ndeshja e kthimit mes Barceloanës dhe Chelseat ka përfunduar me rezultat 3-0, ndëra me rezultat të përgjithshëm 4-1. Në ndeshjen e kthimit Barcelona ka deklasuar Chelsean, me shkëlqimin e Lionel Messit i cili shënoi 2 gola dhe bëri 1 asistime. Goli i dytë i Messit ishte i 100-ti i tij në Champions League ndërsa i … Continue reading Barcelona në çerekfinale – raporti i ndeshjes dhe notat e lojtarëve