Barcelona planifikon edhe një shkëmbim me Juventusin

Futboll 02 Gusht 2020 10:00

Barcelona po vazhdon të jetë në treg për disa lojtarë këtë verë

Sipas të përditshmes katalunase Sport, Barcelona është duke punuar edhe për një shkëmbim me Juventusin.

Në fillim të afatit kalimtar Barcelona kishte bërë një shkëmbim në mes të mesfushorit Arthur i cili kalojë në Juventus kurse Pjanic në Barcelonë.

Sipas medias në fjalë Barcelona dëshiron edhe një shkëmbim të tillë, kësaj radhe në mes Ivan Rakitic dhe Rodrigo Bentacur.

-->