Bashkëlojtarët e dënuan Coutinhon (VIDEO)

Futboll 31 Maj 2018 20:08

Kupa e Botës po afrohet dhe skuadrat tani janë në fazën përfundimtare të përgatjeve, para se të marrin rrugë për Rusi.

Reprezentacioni i Brazilit duket se ka atmosferë të jashtëzakonshme brenda skuadrës, ku lojtarët janë shumë të shoqërueshëm me njeri tjetrin. Në stërvijten e fundit të Brazilit, në lojën e cila zhvillohet me disa lojtarët e ku topin duhet të qëndroj në ajër, pa rënë në fushë, Coutinho ka gabuar dhe për këtë arsye është dënuar nga bashkëlojtarët. Dënimi është qesharak pasi që humb pranon goditje në vesh.

Shikojeni këtë moment qesharak në stërvitjen e Brazilit:

-->