Bashkëshortja e Federerit në situatë të vështirë (VIDEO)

Tenis 24 Janar 2020 20:57

Roger Federer me shumë mund e ka mposhtur australianin John Milman, në rrethin e tretë të turneut Grand Slam, Australian Open.

Zvicerani arriti të triumfoi me rezultat 3:2 por duket se më se keqi këtë ndeshje e ka përjetuar bashkëshortja e tij Mrika Federer.

Ajo në çdo top që dilte në fushën e Federer ngritej nga karrigia dhe ndryshonte ngjyrën e fytyrë, por gjithsesi në fund ajo doli e buzëqeshur pasi burri i saj triumfoi.

-->