Basketbolli prizrenas humb një njeri të madh (FOTO)

Basketboll 21 Shtator 2019 17:18

Qyteti i Prizrenit ditën e sotme nuk është zgjuar rëndom.

E gjithë kjo pasi që kanë marr një lajm të hidhur sidomos për basketbollin në këtë qytet.

Sot është kumtuar lajmi që ka ndërruar jetë z. Pajtim Kosova, njëri nga kontribuesit e mëdhenj të basketbollit dhe sportit Prizrenas.

Lajmin e ka publikuar klubi i basketbollit, Bashkimi në rrjetin e tyre social në Facebook:

-->