Basketbollistja “çmend” Instagramin, poston foto që i lë shumë vend imagjinatës…

Basketboll 08 Nëntor 2018 15:06

Ajo është një basketbolliste, po gjithashtu edhe një blogere shumë e njohur.

Valentina Vignali ka pothuajse 2 milion ndjekës në Instagram dhe suksesi i saj rritet dita-ditës.

Basketbollistja, herë pas herë, zgjedhë t’i përshëndesë ndjekësit e saj të shumtë me disa foto provokuese, ku tregon format e saj trupore perfekte dhe kështu ka bërë në foton e fundit.

E bukur, provokuese…një foto që i lë shumë vend imagjinatës.

View this post on Instagram

Baby è fatta, se mi vedi scappa 🌹

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

Still got the crown for best ass in the game 😇

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

Ti vedo

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

🏀

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

@2bekini #2bekini #malta 👙🌊

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

Il mare negli occhi

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

Day 1 🍩 #Cyprus

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on