Basketbollistja italiane “i vë flakën” Instagramit me fotografitë e fundit

Basketboll 22 Maj 2020 20:35

Valentina Vignali vijon të jetë e papërmbajtshme në rrjetet sociale.

Basketbollistja dhe modelja seksi nga Italia ka provokuar në “Instagram” me disa foto vërtetë “të nxehta”.

Ajo shfaqet shumë seksi në fotografitë e fundit. Fotot e bukuroshes kanë marrë një mori me pëlqime dhe komplimente nga 2.3 milionë ndjekësit, që modelja ka në rrjetin social.

valentina55
vale
valentina vinjali
valentina vinjali5
valentina2
valentina vignali a salvini. 'usa bene i social, ma per ...
valentina4
valentina6

-->