Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin (FOTO LAJM)

Basketboll 11 Shtator 2019 20:27

Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane,Valentina një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime.

E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.

 

-->