Batatina pas barazimit me Gjilanin: Gramosit i thom që Llapin munet me pa në TV, ma me referu jo

Gjilani dhe Llapi kanë luajtur baras 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në BKT Superligën e Kosovës. Llapi ishte afër të merrte një fitore të madhe në udhëtim, por Gjilani barazoi në fund dhe vazhdoi serinë prej 20 ndeshjeve radhazi pa humbje. Pas barazimit, ka folur trajneri, Tahir Batatina, shprehu indinjatë ndaj … Continue reading Batatina pas barazimit me Gjilanin: Gramosit i thom që Llapin munet me pa në TV, ma me referu jo