Bayern Munich e turpëron Atletico Madridin

Futboll 21 Tetor 2020 22:49

Bayern Munich i ka dhënë leksion Atletico Madridit në ndeshjen e parë të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Kampionët në fuqi fituan 4:0 në shtëpi.

Golat u realizuan nga Kingsley Coman (28’, 72’), Leon Goretzka (41’) dhe Corentin Tolisso (66’).

Në këtë grup, baras luajtën Salzburg – Lokomotiv Moscow, 2:2.

-->