Bayern Munich – Hertha Berlin, formacionet zyrtare

Futboll 28 Gusht 2021 18:15

Bayern Munich kërkon fitoren e dytë radhazi në Bundesliga në edicionin e ri.

Kampioni në fuqi i Gjermanisë është nikoqir i Hertha Berlin në kuadër të xhiros së tretë në Bundesliga.

Bavarezët në dy takimet e para kanë marrë një barazim dhe një fitore, derisa Hertha ka pësuar dy disfata.

Formacionet zyrtare:

Image

-->