Bayern Munich – Manchester United, lajmi i fundit para ndeshjes

Futboll 05 Gusht 2018 20:14

Bayern Munich dhe Manchester United, do të përballen në një sfidë miqësore.

Ndeshja mes bavarezëvedhe skuadrës angleze fillon nga ora 20:15, dhe luhet në ‘Allianz Arena’.

Formacionet zyrtare:

Bayern Munich: Neuer; Kimmich, Süle, Hummels, Alaba; Martínez, Thiago; Robben, Müller, Ribéry; Gnabry.

Manchester United:

-->