Bayern vs Bremen shënohet goli i parë

Futboll 20 Prill 2019 17:11

Në takimin ndërmjet Bayernit dhe Werder Bremenit, që po zhvillohet në Allianz Arena tashmë është shënuar goli i parë.

Në fakt, mund të thuhet se pasir ekipi i Werderit mbeti me një futbollist më pak, që kur mbrojtësi Veljkovic u përjashtua pas dy kartonëve të verdhë(min 58), ekipi mysafir bëri punë të madhe që rezistoi deri në minutën e 75-të, kur Sule shënoi për Bayernin.

Përndryshe Sule në këtë ndeshje hyri si zëvendësuar për Thiago Alcantaran.

-->