Bayerni i frikësohet Rashicës për këtë arsye

Futboll 14 Dhjetor 2019 13:13

Milot Rashica me shumë gjasë do të jetë nga minuta e parë kundër Bayern Munich, shkruan Insporti.com.

Ëerder Bremen është nikoqir i kampionit Bayern Munich me fillim të orës 15:30, në kuadër të Bundesligës.

Padyshim e gjithë vëmendja është te ylli shqiptar i Ëerder Bremenit, Milot Rashica i cili është i njohur për skuadrën e Bayernit pasi edicionin e kaluar në garat e Kupës së Gjermanisë i shënoi gol të bukur dhe pikërisht këtu vlerësohet frika më e madhe nga ana e bavarezëve.

-->