Bayren me dy mungesa të mëdha në ndeshjen e kthimit kundër PSG

Futboll 08 Prill 2021 17:51

Klubi i Bayern Munchenit pësoi disfatë nga PSG-së, mbrëmjen e kaluar dhe duket se ka humbur edhe dy lojtarë shumë të rëndësishëm për duelin kthyes ndaj parisienëve.

Niklas Sule dhe Leon Goretzka, që të dy të lënduar, do të mungojnë në ndeshjen e javës së ardhshme.

Pin on 26/03

Edhe Sule edhe Goretzka pritet të mungojnë për rreth 2-3 javë, pra nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen kthyese ndaj francezëve.

Takimi i dytë mes PSG-së dhe Bayern Munchenit zhvillohet pas dy jave në Paris. /Insporti.com/

-->