Befasi, dy super ndeshje në ‘Carabao Cup’ – përballje gjigantësh

Futboll 25 Shtator 2019 23:27

Liverpool – Arsenal dhe Chelsea – Manchester United janë dy super përballjet e rundit të katërt të ‘Carabao Cup’.

Shorti i Kupës së Ligës së Anglisë, ka vënë përballë katër gjigantët, transmeton Insporti

Chelsea pasi e mposhti Grimbsyn, do të presë në ‘Stamford Bridge’ Manchester Unitedin në kuadër të rundit të katërt. Unitedi në rund të tretë fitoi ndaj skuadrës së Rochdale, pas penalltive.

Liverpooli që fitoi ndaj MK Dons, në ‘Anfield’ e pret Arsenalin që në këtë rund eliminoi Nottingham Forestin.

Më poshtë keni shortin e plotë. /Insporti.com/

-->